Skip to content

Açılım Tipleri 'ne Göre PVC Pencere ve Kapı Sistemleri Aksesuarları

Pvc açılım tipleri aksesuarları

TEK AÇILIM PENCERE & KAPI SİSTEMİ

PVC açılım tipleri aksesuarları , arasında en çok kullanılan, Pvc Pencere ve fransız balkonlarda, dıştan kol bulunması istenmeyen kanat açılımlarında kullanılan en temel açılım çeşididir. Ürün gamının en ucuz aksesuarıdır. Çevre kilitleme, hırsız emniyeti, gibi ek aksesuarlarla kombine edilebilir.

ÇİFT AÇILIM PENCERE & KAPI SİSTEMİ

Pvc Pencere ve fransız balkonlarda, kapılarda kullanılabilen, tek açılım sistemine ek olarak kanadın üst tarafından açılarak havalandırma pozisyona geçmesi sağlayan aksesuardır. Çift açılım pozisyonunda kullanıldığında, kontrollü bir akış sağlanarak evin sağlıklı bir şekilde havalandırılmasını mümkün kılar. Özellikle büyük kanat ölçülerinde, kanadın tüm çevresinden kilitlemesini sağlayarak sızdırmazlığa ve güvenliğin artırılmasına yardımcı olur. Kademeli açılım, çevre kilitleme, hırsız emniyeti, gibi ek aksesuarlarla kombine edilebilir.

ÇİFT KANAT PENCERE & KAPI SİSTEMİ

Pvc Pencere ve kapılarda kullanılabilen, aynı kasa içerisinde açılan çift kanattan oluşan, her iki kanatta açıldığında ortasında herhangi bir kayıt-profil bulunmayan, PVC aksesuar sistemimizdir. Üzerinde kol bulunan kanat en çok kullanılan kanattır ve aktif kanat olarak adlandırılır, tek ve çift açılım PVC aksesuarı kullanılabilir. Pasif kanatta isteğe bağlı, fişek sürgü, levye kol veya koldan tahrikli mekanizma kullanılabilir. Bahçe, balkon çıkışlarında, geniş pencerelerde, fransız balkon detaylarında uygulanabilir. Kullanım yeri ve yoğunluğuna göre aluminyum eşikli ve plastik eşikli uygulama yapılabilir.

VASİSTAS AÇILIM PENCERE & KAPI SİSTEMİ

Pvc Pencerelerde, kanadın yanlızca üst tarafından açılarak havalandırma pozisyona geçmesi sağlayan, genelde tuvalet ve banyolarda, havalandırmanın sürekli olması istenen durumlarda kullanılan aksesuardır. Kontrollü bir akış sağlanarak, kullanılan mekanın sağlıklı bir şekilde havalandırılmasını mümkün kılar. Genellikle küçük ebatlı pencerelerde kullanılır. Ventus aksesuarıyla kombine edilerek yüksek pencere kontrolü sağlanabilir.

PİVOT PENCERE SİSTEMİ

Pvc Pencerelerde kullanılabilen, dar ve küçük alanlarda (Çatı, Hol, Mutfak) tercih edilen PVC pencere sistemimizdir. Daire, dikdörtgen ve kare şeklinde imal edilebilir. Kanat kendi ekseni etrafında dönerek havalandırma ve temizlik sağlanır. Yatay ve düşey eksende hareket edebilir.

HEBESCHIEBE – KALDIRMALI SÜRME PENCERE & KAPI SİSTEMİ

Pvc Pencere ve kapılarda kullanılabilen, çok geniş ve yüksek açıklıkların, yalıtımdan ve statik dayanımdan ödün vermeden, yapı estetiği bozulmadan geçilebilmesine imkan sağlayan en gelişmiş aksesuar sistemimizdir. Bahçe, bakon çıkışlarında, geniş pencerelerde, fransız balkon detaylarında uygulanabilir. Kullanım yeri ve yoğunluğuna göre aluminyum eşikli ve plastik eşikli uygulama yapılabilir. Dev pencere ve kapı uygulamaları yapılabilir. Otomatik açma kapama gibi ek aksesuarlarla kombine edilebilir.

DEVİRMELİ SÜRME ÇEK AÇ – PARALEL SÜRME PENCERE & KAPI SİSTEMİ

Pvc Pencere ve kapılarda kullanılabilen, geniş ve yüksek açıklıkların, yalıtımdan ödün vermeden, yapı estetiği bozulmadan geçilebilmesine imkan sağlayan SÜRME PVC aksesuar sistemimizdir. Bahçe, bakon çıkışlarında, geniş pencerelerde, fransız balkon detaylarında uygulanabilir. Otomatik ve yarı otomatik aksesuar seçenekleri tercih edilebilir.

BASİT SÜRME PENCERE & KAPI SİSTEMİ

Pvc Pencere ve kapılarda kullanılabilen, normal kanat açılımlarının istenmediği, ekonomik ve sorunsuz SÜRME PVC sistemimizdir. Bahçe, balkon çıkışlarında, geniş pencerelerde, fransız balkon detaylarında uygulanabilir. Sabit sürme, çift kanatlı sürme, pervazlı kasalı sürme, sineklikli sürme gibi ana ve detay profilleri ile zenginleştirilebilir. Daha çok Ege ve Akdeniz bölgesinde, kış ve rüzgar koşullarının az olduğu bölgelerde uygulama tavsiye edilir.

Pencere Kol Seçenekleri

Silver

Bronze

Brown

Black

White

Steel

Kapı Kol Seçenekleri

Silver

Bronze

Brown

Black

White

Steel