Skip to content

GEALAN IKD Köpük Dolgulu Profiller

kopuk dolgulu pencere agaoglu pvc pencere sistemleri winlife gealan citywin

GEALAN IKD Teknolojisi

Ürün Açıklaması

Gealan IKD Köpük dolgulu profilleri ile rakipsiz Teknoloji. Köpük profil odacığına fabrikada, ekstrüzyon sırasında doğrudan enjekte edilir. Profiller klasik emsallerine göre ultra rijittir.

Çelik Destek Sacından Tasarruf. STV teknolojisi ile birlikte uygulandığında klasik destek sacı uygulamaları ile tamamen aynı boyutlarda doğramalar üretilebilir. Bu ağırlık ve (kargo) maliyetleri azaltır, montajı kolaylaştırır.

Artan Güvenlik İKD ve STV ile birlikte profiller cam ve aksesuar elemanları ile bütünleşir, zorlama ile kanadın yatayda ve dikeyde hareketi kısıtlanır, klasik doğramalarda yakalanamayan üst düzey güvenlik elde edilir.

Basit Geri Dönüşüm. Köpük basınç ile değil, profildeki yüzey bağlantısı ile yapışır.Bu nedenle profilin kolayca ve çevreye zarar vermeden geri dönüştürülebilir.

IKD® teknolojisine sahip kanat profilleri, STV® statik kuru cam ile birlikte kullanıldığında <0,89 W / (m²K) Uf değerlerine ulaşabilir.

GEALAN, profillerin fabrikada köpük ile doldurulmasında öncüdür ve ilk köpükle doldurulmuş pencere ve aksesuar profillerini 2010 yılında piyasaya sürmüştür.

STV® teknolojisi ile birlikte kullanıldığında, standart PVC pencere boyutları, çelik takviye elemanlarına ihtiyaç duymaz. Bu ağırlıktan tasarruf sağlar, nakliye maliyetlerini düşürür ve kurulumu kolaylaştırır.

Birim ağırlığı düşen PVC pencere ya da kapılar daha uzun süre ayar ve bakım gerektirmeden çalışır, aksesuarların ve menteşelerin üzerine düşen yük azaltılır.