Skip to content

Deceuninck Maestro Pvc Kapı ve Pencere Sistemleri

Deceuninck Maestro , 1937 yılında Belçika’da kurulmuştur. Yapı endüstrisi için kompaund, tasarım, geliştirme, ekstrüzyon, finisaj ve geri dönüşüm konularında uzmanlaşmış olan Deceuninck, dünyanın en büyük ilk 3 PVC üreticisinden biridir. Profesyonel teknik ekip ve uzman çalışanlarla birlikte yoğun Ar-Ge çalışmaları neticesinde sürekli yenilikçi ürünler geliştiren Deceuninck, inovatif ürünlerini 4 binden fazla müşteriyle buluşturmaktadır. Deceuninck bugün, dünya çapında 35 iştiraki ve 3 bin 500’den fazla çalışanıyla 91 ülkede faaliyet göstermektedir.

Egepen deceuninck logosu

Deceuninck Maestro Sistem Sağlayıcısı

Batı Avrupa, Orta ve Doğu Avrupa, Kuzey Amerika ve Türkiye olmak üzere dört coğrafi bölgeye konumlandırılan, toplamda 22 depolama ve dağıtım tesisi, 14 dikey entegre üretim tesisiyle tüm müşterilerine Deceuninck'in üstün kalitesi ve güvencesi ile hizmet vermektedir. Deceuninck aynı zamanda, yıllık 644,5 milyon euro cirosuyla dünya çapında entegrasyon sağlamış bir grup şirketidir. Halka açık bir olan Deceuninck, sürdürülebilir iş modeliyle daha yaşanabilir bir dünya inşa etmek üzere üretim gerçekleştirmektedir. Sürekli kendini yenileyerek, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek pazara sunduğu inovatif ürünler ile sektöründe her zaman öncü olan Deceuninck; Almanya, Amerika, Avusturalya, Belçika, Brezilya, Fransa, Hindistan, İngiltere, Rusya, Romanya Polonya, Şili, Tayland ve Türkiye'de bulunan fabrika ve ofisleri ile tüm dünyada yaygın bir şekilde yerini almaktadır.

En yenilikçi pencere ve kapı çözümleri için en akıllı seçim. Dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimiz için son derece güvenilir bir ortak olarak, onlara yalıtım, güvenlik, akustik ve hava kalitesi açısından evlerin ve binaların konforunu artıran çevre dostu ürünler sunuyoruz. Amacımız daha iyi bir dünya için çözüm sağlayıcısı olmaktır.

Ürünlerimiz yalnızca sürdürülebilir bir ev inşa etmeye yardımcı olmakla kalmaz. Ayrıca, 50 yıldan fazla bir hizmet ömrüne sahip olmaları ve kullanım ömürlerinin sonunda tamamen geri dönüştürülebilmeleri ve yeniden kullanılabilmeleri için kapalı döngü felsefemize uygun olarak geliştirilmiş ve üretilmiştir.