Skip to content

TEKNOLOJİLER

GEALAN ACRYLCOLOR

Teknolojiler imizden belki de en önemlisi üst düzey yüzey kaplama teknolojimizdir. Profillerimiz, ağır iklim şartlarında ağarma ya da solmaya karşı neredeyse yıpratılamaz hale gelir. Seneler sonra bile eski Acrylcolor ile yeni profilleri karşılaştırıldığında, yıllar süren kullanımdan sonra yaşlanma emaresi gösteren, neredeyse hiçbirşeyle karşılaşmazsınız.

Ayrılmaz bağ ve sert yüzey nedeniyle renkli tabakanın dökülmesi veya ufalanması kalıcı olarak önlenir.

Akrilik cam, son derece renk kararlılığı olan ve ışığa dayanıklı bir malzemedir. Araba stop lambaları, bu malzemenin özelliklerinin açık bir kanıtıdır.

teknolojiler acrylcolor Agaoglu PVC Egepen Deceuninck

GEALAN STV Statik Bant Sistemi

Teknolojiler imizden en öne çıkan diğer sistemimiz STV statik yapıştırmamızdır. Kanat ve sabit camlarda, geleneksel dış conta yerine, özel olarak geliştirilmiş, tüm çevresel şartlara dayanıklı bir yapışkan bant üzerine camın yapıştırılması esasına dayanır. Isı yalıtımı oldukça artar, pencere boyutları standart destek saclı uygulamaya göre, daha büyük boyutların kullanılmasını sağlar.

GEALAN tarafından geliştirilen STV® statik kuru cam teknolojisi, cam ve kanat profilinin, camı her zamanki birleştirmeye devam ederken, özellikle pencere yapımı için tasarlanmış bir yapışkan bant kullanılarak yapıştırılmasını içerir.

Camın kanat profili ile yapıştırılması, cam panelin sertliğini kanada aktarır ve tüm sistemi kendinden daha stabil hale getirir. Bu, standart elemanların tamamen herhangi bir çelik olmadan üretilebileceği anlamına gelir. Alternatif olarak, çelik ve GEALAN STV® ile kombinasyon halinde daha stabil elemanlar üretilebilir. Ek olarak, özel tasarımlar için kemerli ve eğimli pencerelerin sertliğini büyük ölçüde iyileştirmek mümkündür.

STV Agaoglu Egepen Deceuninck Gealan PVC pencere kapi sistemleri

GEALAN IKD Köpük Dolgu'lu profiller.

Köpük, profil odacığına fabrikada, ekstrüzyon sırasında doğrudan enjekte edilir. Profiller klasik emsallerine göre ultra rijittir. Yüksek ısı yalıtımı ve uygulama kolaylığı sağlar.

kopuk dolgulu pencere agaoglu pvc pencere sistemleri winlife gealan citywin

GEALAN GECCO Havalandırma

Pencerenizin veya kapınızın açılım tekniği ne olursa olsun (Tek veya çift açılımlı, devirmeli sürme veya hebeschiebe), rüzgar ve ses oluşturmadan odanızı saatte 30 m³ havalandıran GECCO sistemimiz, sağlıklı ve kaliteli yaşamınıza katkı sağlamak için üretildi.

otomatik havalandırma sistemi Agaoglu Egepen Deceuninck Gealan PVC pencere kapi sistemleri