Skip to content

GEALAN GECCO Havalandırma

Gealan gecco otomatik havalandırma

GEALAN Gecco Havalandırma Teknolojisi

Ürün Açıklaması

Gealan Gecco havalandırma Pencerenizi yada kapınızı hiç açmadan, kışın üşümeden, yazın ısınmadan, odanızı sürekli havalandırmak istemezmiydiniz?

Pencerenizin veya kapınızın açılım tekniği ne olursa olsun (Tek veya çift açılımlı, devirmeli sürme veya hebeschiebe), rüzgar ve ses oluşturmadan odanızı saatte 30 m³ havalandıran GECCO sistemimiz, sağlıklı ve kaliteli yaşamınıza katkı sağlamak için üretildi.

GECCO sistemimiz evinizin havasını sürekli taze tutuyor, nem ve küf oluşumunu önlüyor.

Yüksek oda konforu, nefes almak için temiz hava ile başlar ve sağlıklı bir ev için önemli bir faktördür. Yeni GEALAN-CAIRE® havalandırma sistemleri, en iyi oda havası kalitesini sağlar ve yaşam atmosferini iyileştirir.

GEALAN-CAIRE® esnek pasif havalandırma sistemi, iç ve dış hava arasındaki basınç eşitlemesine dayanır ve pencere kanadına kompakt ve göze çarpmayacak şekilde monte edilebilir. Kalıcı temel havalandırma sağlar, küflenmeyi önler ve bağımsız çalışır.

GEALAN-CAIRE® flex, mevcut ve yeni binalar için bir pasif pencere vantilatörüdür. Sistem, pencere kapalıyken kalıcı bir hava değişimine izin verir ve özellikle nemli havayı dışarıya atarak küflenmeyi önlemek için kullanışlıdır. Pasif ventilatörün kontrol edilmesine gerek yoktur ve bu nedenle arızalara karşı dirençlidir ve çok az bakım gerektirir. GEALAN-CAIRE® flex'in kurulumu kolaydır ve çeşitli pencere sistemlerine neredeyse görünmez bir şekilde sığar. Hava akış hızı, birkaç havalandırma vantilatörü takılarak artırılabilir.

GEALAN-CAIRE® flex temiz havanın, hedeflenen açıklıklardan pencere kanalına ve içerideki pencere kanadının üstüstünden odaya akmasına izin verir. Nemi dışarıya taşıyan ve küfü etkili bir şekilde önleyen konforlu temel havalandırma için mükemmeldir. Hava basıncı farkına bağlı olarak, sistem saatte 2 ila 13 m³ hava akışına ulaşır. Güçlü rüzgarlarda GEALAN-CAIRE® flex kendiliğinden kapanır ve cereyanı engeller.

GEALAN-CAIRE® flex, farklı montaj derinliklerindeki contalı PVC pencere sistemlerinde bağımsız olarak kullanılabilir. Pencere havalandırma vantilatörü, kanat contası yerine kanat ve çerçeve arasına yerleştirilir. Pencere contasının aynı renginde neredeyse görünmezdir. GEALAN-CAIRE® flex, havanın en ufak hareketine otomatik olarak yanıt verir. Kuvvetli rüzgarlarda sistem pencerelerde istenilen sıkılığı yaratır. Normal havalarda temiz havanın içeriye akmasına izin verir.