Skip to content

GEALAN STV Statik Bant Sistemi

STV Agaoglu Egepen Deceuninck Gealan PVC pencere kapi sistemleri

GEALAN STV Teknolojisi

Ürün Açıklaması

Gealan STV statik bant kombinasyonu geleneksel çelik destek sacı uygulaması teknolojisi ile daha önce kullanılmayan pencere boyutları üretilmesini sağlar. Ayrıca özel projelerde daha kararlı doğrama unsurları elde edilebilir.

STV sistemimiz uygulanmış beyaz renkli doğramalar (pencere 1.50 x 1.50 m ve 1.10 x 2.30 m balkon kapıları) oluştururken yalıtım değerinde önemli derecede iyileşme elde edilir f (0,2 W / m²K profil kombinasyonu bağlı ) .

Kanat ve camların yapıştırılması hırsızlık emniyetini geliştirir. Pencere elemanlarını açma, klasik sistemlere kıyasla daha da zordur.

Pencere sistemi montajında zaman alıcı statik güçlendirme çalışmaları minimuma indirgenebilir. Buna ek olarak, ağırlık azaltılması ile elemanların montajı daha kolay ve zahmetsiz yapılır.

GEALAN tarafından geliştirilen STV® statik kuru cam teknolojisi, cam ve kanat profilinin, camı her zamanki gibi paketlemeye devam ederken, özellikle pencere yapımı için tasarlanmış bir yapışkan bant kullanarak yapıştırılmasını içerir. Camın kanat profili ile yapıştırılması, cam panelin sertliğini kanada aktarır ve tüm sistemi kendinden daha stabil hale getirir.

Bu, standart elemanların tamamen herhangi bir çelik olmadan üretilebileceği anlamına gelir. Alternatif olarak, çelik ve GEALAN STV® ile kombinasyon halinde daha stabil elemanlar üretilebilir. Ek olarak, özel tasarımlar için kemerli ve eğimli pencerelerin sertliğini büyük ölçüde iyileştirmek mümkündür.

Camı ve kanadı yapıştırmak hırsızlığa karşı korumayı artırır. Bu nedenle, elemanları zorla açmak daha zordur.

STV® teknolojisine sahip standart boyuttaki beyaz elemanlar (1,50 x 1,50 m pencereler ve 1,10 x 2,30 m Fransız pencereler), tamamen çelik takviye elemanları olmadan yapılabilir. Böylelikle Uf değerleri önemli ölçüde iyileştirilir (profil kombinasyonuna bağlı olarak 0,2 W / (m²K) 'ye kadar).

Pencerede zaman alan ayarlama, çalışmaları minimuma indirilebilir. Ayrıca, azaltılmış ağırlık, elemanların kurulumunu çok daha kolay hale getirir.