Skip to content

Üretim Tesisleri

AĞAOĞLU Entegre PVC Pencere fabrikası , toplamda 32.500 m² bir alanı kapsayan ve yaklaşık 110 kişinin çalıştığı, Organize Sanayii Bölgesi – Niğde / TÜRKİYE adresinde yer almaktadır.

Fabrikamız

Türkiye’nin üretim kapasitesi, açık/kapalı alan, çalışan sayısı, olarak en büyük pvc kapı ve pencere sistemleri olan fabrikamız, dünyada aynı sektördeki 3.Büyük entegre PVC Pencere fabrikası 'dır.

Farklı tip ve ölçülerdeki, tüm pvc profil serilerinin, kesim, menteşe markalama, standartlara uygun su tahliye ve vakum deliklerinin açılması, orta kayıt bağlantı işaretlemeleri, aksesuar montaj yuvalarının açılması, profil ölçüsüne göre otomatik destek saclama, otomatik vidalama, kaynak, köşe temizleme, orta kayıt bağlantı aparatları’nın bağlanması, çıtaların ebatlanması, cnc kontrollü makinalarda 0,1° hassasiyetle otomatik olarak yapılır.

Ayrıca yine Egepen Deceuninck tarafından üretilen Maestro Rebel, Maestro Impact, Maestro Sürme, Egepen Sürme, Legend, Legend Sürme, Legend Hebeschiebe, Zendow profillerinin bölge distributorluğu ile Maestro, WinLIFE, DWT, GEALAN profilleri, profil dağıtım kanalımızla üretici bayilere hizmet vermektedir.

Gürcistan'da 2018 yılında açtığımız, Ağaoğlu Georgia tesisinde ise başta Gürcistan, Azerbeycan, Rusya ve diğer Türki Cumhuriyetlere de hizmet vermekteyiz.

300’ün üzerinde bayisi ve ticaret yaptığı tedarikçileri, 52 ülkeye ulaşan ihracatı ile birlikte sürekli büyüyen dev ailemiz, ülkemize ve insanımıza hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Dayanışma

Çalışanlarımız ve müşterilerimizle biz güçlü bir aileyiz.

Yatırım

İşten kazanılan işe yatırılır. Biz sadece işimize yatırım yapıyoruz.

Sürat

Zaman en değerli olgudur. Dünyanın en hızlı büyüyen pencere üreticisiyiz.

Tevazu

Büyümek küçülmektir. Her zaman ve her koşulda kendimizi biliyoruz.

Güven

Sevgi güvendir. Geçmişten geleceğe en büyük mirasımız sadece güven olacaktır.

YouTUBE Kanalımız

Vimeo Kanalımız