Skip to content

GEALAN Acrylcolor

Gealan Acrylcolor Agaoglu WinLIFE Gealan Pvc Pencere Kapi Sistemleri

GEALAN Acrylcolor Teknolojisi

Ürün Açıklaması

Piyasadaki milyonlarca otomobilin far ve stopları, akriliğin agresif hava koşullarına yıllarca dayanabileceğini kanıtlamıştır. Aynı malzeme akrilik acrylcolor profillerin, renkli yüzeylerini oluşturmak için GEALAN tarafından kullanılır.

Ürettiğimiz profiller, ağır iklim şartlarında ağarma ya da solmaya karşı neredeyse yıpratılamaz hale gelir.Seneler sonra bile eski Acrylcolor ile yeni profilleri karşılaştırıldığında bile, yıllar süren kullanımdan sonra yaşlanma emaresi gösteren, neredeyse hiçbirşeyle karşılaşmazsınız.

Acrylcolor pencereler hemen hemen bakım gerektirmez ve temizlenmesi son derece kolaydır. Yüzeyler kir tutmaz ve standart temizleyiciler ile silinebilir. Asla çatlamaz ya da kavlamaz, zor çizilir ve yeniden boyanmasına gerek yoktur.

Acrylcolor profilleri ile yapılan pencereler, ipeksi pürüzsüz bir yüzeye sahiptir. Aşırı sıcaklıklar altında birleştirilmiş akrilik ve PVC acrylcolor pencereler benzersiz bir dayanıklılık verir. Sadece çizilmelere karşı yüksek dirençli değil, aynı zamanda toz ve kir tutmaz.

Ayrılmaz bağ ve sert yüzey nedeniyle renkli tabakanın dökülmesi veya ufalanması kalıcı olarak önlenir.

Gözeneksiz yüzey, acrylcolor pencerelerin temizlenmesini kolaylaştırır. Zarif fırçalanmış etki aynı zamanda onları kire karşı dayanıklı hale getirir.

Koekstrüzyon işleminin renklendirme aşamasında beyaz PVC hamuru üzerine renkli akrilik cam tek adımda kalıcı olarak birbirine yapıştırılır. Bu malzemelerin her ikisinin de birleştirilmesi, havanın etkilerine kolaylıkla dayanabilen yarı mat, renkli bir dış profil yüzeyi oluşturur.

GEALAN, akrilik renkli profillerini yaklaşık 40 yıldır birlikte ekstrüzyon yapmaktadır. Diğer yaygın renklendirme işlemlerinden farklı olduğu için, bu işlemi kullanarak standartları belirliyor. Sonuç, eşsiz renk özellikleri ve uzun yıllar süren renk haslığıdır. Acrylcolor profilleri içeren pencereler, en katı teknik ve işlevsel gereksinimleri de karşılar.

Güneş ışınları acrylcolor yüzey üzerinde yansır, böylece profil üzerinde ısıtma etkisini azalır.Standart beyaz çerçeveler ve acrylcolor çerçeveler arasındaki sıcaklık farkı şaşırtıcı küçüktür.

% 100 geri dönüştürülebilir Acrylcolor pencereleri tamamen geri dönüşümlüdür. Profil acrylcolor ile beraber granüle edilip, malzeme döngüsüne iade edilir.