Skip to content

İletişim

Tüm iletişim kanallarımız ile sizlerle görüşmeye her zaman açığız.

Ağaoğlu Niğde Fabrika İletişim

Özel PVC programımızda, ihtiyacınız olan sistemi birlikte seçebilir, ısı yalıtım değerlerini hesaplayabilir, anında fiyat analizi çıkarabiliriz.

Ziyaretinizle yalnız bizi onurlandırmakla kalmayacak, üretimimizde bulunan geniş yelpazede, PVC Pencere ve Kapı ürünlerimizdeki birçok modeli, Niğde fabrika showroomumuzda, daha yakından inceleyebilme ayrıcalığına da sahip olacaksınız.

32.500 metrekarelik bir alanda imalat gücümüzün nasıl göründüğünü hiç merak ettiniz mi? Dünyanın en modern PVC Pencere üretim tesislerinden birinde, sizi perde arkasına götürecek fabrikamızı ziyaret edin.

Robotik işleme hücrelerinden, son teknoloji ürünü PVC kaynak ekipmanlarına; PVC pencerelerimizi “Ağaoğlu” tarzı ile nasıl ürettiğimizi görün.

AĞAOĞLU SAN TİC. LTD. ŞTİ.

Organize Sanayi Bölgesi
Koyunlu Cad. No:8
O.S.B. / Niğde / TÜRKİYE

F +90 (388) 333 0 444

Ağaoğlu Kayseri Merkez İletişim

Kayseri şehir merkezinde bulunan genel merkezimiz.

Ürünlerimiz hakkında bilgi almanız, bir çayımızı içmeniz için her zaman bekliyoruz.

Ağaoğlu PVC fabrikası ziyaret kuralları.

 • Fabrika gezilerine 13 yaşın altındakiler iş güvenliği kurallarımız nedeniyle kabul edilmemektedir. 13-18 yaş arası öğrenciler, öğretmenleri veya velileri nezaretinde olması koşulu ile gezilere kabul edilmektedir.
 • Bilgi güvenliği politikamız nedeniyle fabrika içinde çekim yapılması yasaktır. Yanınızda bulunan kamera ve fotoğraf makinasını girişte güvenliğe teslim ediniz. Cep telefonlarını fotoğraf çekimi amaçlı kullanmayınız.
 • Fabrika içerisine silah, delici/kesici ve benzeri aletlerle girilmez. Yanınızda bulunan bu tür malzemeleri giriş öncesi emniyete alınmak üzere güvenliğe bildirerek teslim ediniz.
 • Gezi Sorumlunuz tarafından size sağlanacak kişisel koruyucu malzemelerin belirtilen noktalarda ve uygun şekilde kullanılması zorunludur.
 • Gezide ziyaretçi yeleklerinin giyilmesi zorunludur.
 • Açık burunlu ve topuklu ayakkabılar ile fabrikamıza girilmesi tehlikeli ve yasaktır. Gezi için rahat kıyafetler ve ayakkabılar giymenizi öneririz. İş güvenliği kurallarımız gereği, atölyelere kol ve bacakları açıkta bırakan kısa kollu giysiler, şort ve benzeri kıyafetlerle girilmesi tehlikeli ve yasaktır.
 • Bina içi ve dışında yer alan yaya yollarından yürümeniz ve yaya geçitlerini kullanmanız gerekmektedir.
 • Güvenliğiniz açısından makina, ekipman ve benzeri aparatlara dokunulması kesinlikle yasaktır.
 • Fabrika gezisi esnasında kulaklıkların kesintisiz çalışması için sürekli olarak kulağınızda takılı olmasına özen gösteriniz.
 • Size verilecek olan güvenlik amaçlı yaka kartını ziyaret süresince kıyafetiniz üzerinde görünecek şekilde asılı olarak taşıyınız. Çanta içinde veya elde taşımayınız.
 • Ziyaretiniz süresince gezi sorumlunuzdan ayrılmayınız. Gezi sorumlunuzdan bağımsız bir şekilde, refakatsiz olarak fabrika içinde gezilmesi yasaktır.
 • Acil durumlarda Gezi Sorumlunuz ile birlikte kalınız, sizi en yakın noktadan güvenli bir şekilde bina dışına çıkaracaktır.
 • Fabrika gezisi esnasında elde edeceğiniz AĞAOĞLU’na ait gizli ve özel bilgileri her ne sebeple olursa olsun hiç kimseye ifşa etmeyeceğinizi kabul etmiş bulunmaktasınız. Aksi durumun tespiti halinde AĞAOĞLU her türlü tazminat hakkını saklı tutar.
 • Fabrika gezisi kurallarına tam olarak uymanız beklenmektedir. Eğer bir grubu temsilen başvuru yapıyorsanız, bu kuralları tüm katılımcılar ile paylaştığınızdan emin olunuz. Kurallara uygun hareket edilmediği durumda AĞAOĞLU, kişinin/grubun geziye katılımını iptal edebilir.