Skip to content

Pvc Pencere Enerji Tasarrufu

acrylcolor Agaoglu Egepen Deceuninck Gealan PVC pencere kapi sistemleri

Enerji Tasarruflu ve Ses Yalıtımlı PVC Pencere ve Kapılar

Pvc pencere ve kapılar.

PVC Pencere enerji tasarrufu, rüzgara dayanıklı,  ses yalıtımı ve ısı yalıtımı’nın yüksek olması nedeniyle, ahşap ve metal pencerelerin aksine çok daha verimli bir çözümdür.

Agaoglu WinLIFE Türkiye’nin önde gelen PVC kapı ve pencere üretim şirketlerinden biridir, fabrika büyüklüğü, kapasite, üretim parkı, olarak Türkiye‘nin en büyük üreticisi Avrupa‘nın alanında 3.büyük fabrikasıdır.

Şirketimiz tarafından sunulan kalite ve yenilikçi PVC bazlı ürünlerin mevcut piyasada bir rakibi yoktur. Mimarlar, mühendisler, müteahhitler ve uygulama bayileri için, yeni nesil binalarda, sunduğu teknolojik, fabrikasyon ve ekonomik çözümlerle, kapı ve pencere ürünleri arasında tercih edilen bir üretici haline gelmiştir.

PVC Ürünleri, ısıtma ve soğutma maliyeti tasarrufu, ortama salınan CO2 emisyonlarının azaltılmasında aktif bir rol oynamaktadır.Ürünlerimizin tamamı çevre dostu ve geri dönüşümlü ürünlerdir.

Ürünlerimiz özel tasarımları, profil portföyü ile geniş bir renk yelpazesine sahiptir, güvenli ve sıcak bir ev ve resmi kompleksler için en iyi kapı ve pencere çözümleri sunmaktadır. Pencere ve kapı çerçevelerinde doğal ahşap kullanımı, yangın durumunda tehlikeli olabilir. Kullandığımız malzemeler kesinlikle güvenli ve yangına dayanıklıdır.

Hastaneler, oteller, restoranlar ve ofis kompleksleri gibi modern mimari yapılar özel çözümler gerektirir. Şık PVC pencere ve kapılarımız ile yenilikçi hizmetler sunarken, aynı zamanda enerji kayıplarının önüne geçerek, ısı, güneş, ses yalıtımını tam anlamıyla gerçekleştirebiliyoruz.

İç mimarların binaya güzellik ve zarafet katmak için en başarılı malzeme ile inşa ettiği projelerde çalışmayı seviyoruz.

Eviniz, iş yeriniz yada kamusal alanlar için PVC pencere ve kapı çözümleri kullanılmasının gerekli olduğu başlıca nedenler şunlardır:

Ürünün Maliyeti

Pvc kapı ve pencere ürünlerimizi kullanmanızın ilk temel nedeni maliyet verimliliğidir. PVC’den mamül ürünler en uygun maliyetli mimari malzemelerden biridir. Performans ve maliyet verimliliği açısından, ahşap ve alüminyum gibi diğer mimari malzemelere kıyasla PVC kapı ve pencere ürünlerimiz oldukça avantajlıdır.

Bakım

PVC pencere ve kapı ürünlerimizin düşük bakım gereklilikleri bizi tercih etmeniz için en önemli faktörlerden biridir. Ahşap ürünlerden oluşan kapılar ve pencereler sürekli bakım gerektirir, öte yandan, PVC kapı ve pencereler çok daha az bakım gerektirir.

passivhaus pasifev pencereleri villa Agaoglu Egepen Deceuninck Gealan PVC pencere kapi sistemleri

Dayanıklılık

PVC malzemelerin diğer önemli özelliği, iklim şartlarına uzun süre dayanıklılık gösterebilmesidir. Agaoglu WinLIFE ürün portföyündeki malzemelerden oluşan mimari ürünler çok uzun bir süre size hizmet eder.

Eviniz için güvenlik

PVC ürünlerimiz evinizi güvenli tutmak için yeterince güçlü ve dayanıklıdır. Eviniz için ihtiyacınız olan ekstra güvenlik aksesuarlarımızı seçmeniz durumunda, hırsızlığa karşı optimum koruma sağlamış olursunuz.

Ses Yalıtımı

PVC pencere ve kapı sistemlerimiz “Ses Yalıtımı” konusunda isteğinize uygun olarak özelleştirilebilir ve şu avantajları sunar;

  1. Çoklu kilitleme noktaları sayesinde, tamamen baskı altındaki contalar, havayı ve sesi minimum duzeyde iletir.
  2. Lamine Cam ve Akustik cam 55mm kalınlığa kadar kullanılabilir.
  3. En iyi ve sürekli performans için En İyi Kalite Donanım kullanılır.

PVC kapı ve pencere sistemlerimiz, bir mimari üründen beklenen, güçlü, dayanıklı, ucuz olma gibi tüm temel niteliklere sahiptir.

Ürün ve hizmetlerimizi yakından incelemek için sizi Ürün Grupları sayfamıza bekliyoruz.

Talep, istek ve önerileriniz için İletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.