Skip to content

WinLIFE Pvc Kapı ve Pencere Sistemleri

Agaoglu Pvc Pencere ve Kapı Sistemleri WinLIFE Logo

WinLIFE Sistem Sağlayıcısı

WinLIFE PVC Pencere, bir Ağaoğlu PVC Pencere ve kapı sistemleri markasıdır.

Ağaoğlu, 1999 yılında pvc kapı ve pencere sistemleri alanında satış ve pazarlama yapmak üzere kurulmuştur.

Hızlı, kaliteli, orta ve üst ürün segmentine hitap eden, uygun fiyatlı, ürünler sunma amacıyla yola çıkan Ağaoğlu, yıllar süren ciddi ve yoğun çalışmalar sonucunda 2014 yılında Türkiye’nin en büyük, dünyanın 3.büyük PVC Pencere ve Kapı fabrikasını kurarak, profesyonel hazır pvc pencere ve kapı sektörünün en büyük kapasiteli lider kuruluşu olmayı başarmıştır.

Ağaoğlu pvc ana faaliyet alanı olan montaja hazır pvc kapı ve pencere ürünleriyle inşaat firmaları ve montaj bayiilerine yönelik Niğde Organize Sanayii bölgesinde 32.500m2 ‘lik modern fabrikasında, tamamı cnc hatlardan kurulmuş Türkiye’nin en gelişmiş pvc kapı ve pencere fabrikasında üretim yapmaktadır.

300’ün üzerinde bayisi ve ticaret yaptığı tedarikçileri ile birlikte sürekli büyüyen dev ailemiz, ülkemize ve insanımıza hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

Bir Türk markası olarak WinLIFE dünyanın global markalarına karşı büyük bir başarı ile mücadele etmekte ve bitmiş ürün pazarında Türk markaları içerisinde pazar kapasitesini sürekli arttırmaktadır.

WinLIFE Pvc Pencere Sistemleri Ürünler